FANDOM


2 edycja Star Awards odbyła się w macedońskim Skopie. Galę poprowadzili Karolina Gočeva i Filip Ivanovski, a zza kulis Vrčak i Marija Vegova.

30051755vi7.png

Skopje Sports Hall - miejsce imprezy

Goście specjalni Edytuj

  • Mans Zelmerlöw
  • Dana International
  • Blue Lagoon

Laureaci Edytuj

Utwory Edytuj

Utwór Hot Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczyła Ani Lorak.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca Tytuł
1 Kuba12 Dania.gif Dania Narcotic Thrust I Like It
2 Karol9217 Bulgaria.gif Bułgaria Petia Runway
3 Rafisko Wlochy.gif Włochy Blue Lagoon Break My Stride
4 Neshko Szwecja.gif Szwecja Bosson One in a million
5 AskaB Chorwacja.gif Chorwacja Magnetic La Luna


Utwór Trendy Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczył Martin Vučić.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca Tytuł
1 patryk46 Czechy.gif Czechy Natalia Lesz Power of Attraction
2 qucci Liechtenstein.png Liechtenstein Soraya Arnelas Mi mundo sin Ti
3 simeon Irlandia.gif Irlandia Kleerup & Titiyo Longing for lullabies
4 EuroMario Serbia.jpg Serbia PIN Niekochanie
5 Dawid93 Islandia.gif Islandia Póra Gísladóttir The picture


Utwór Folk Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczyła Charlotte Perrelli.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca Tytuł
1 rav Francja.gif Francja Gregorian Monks & Amelia Brigthman Join Me
2 wix23 Cypr.gif Cypr Kelly Kelekidou Glyka Glyka Glykeia Mou
3 studwroc Hiszpania.gif Hiszpania In Grid Milord
4 qba1993 Azerbejdzan.gif Azerbejdżan Harout Balyan & Nune Yesayan Havata


Najlepszy preselekcyjny utwór nie zakwalifikowany do konkursu Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczyła Gisela.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca Tytuł
1 studwroc Hiszpania.gif Hiszpania Matt Pokora Dangerous
2 Arczi Izrael.gif Izrael Dana International Maganona
3 Anzej Slowenia.gif Słowenia Rebeka Dremelj Slovenski superboy
4 Dawid93 Islandia.gif Islandia Mans Zelmerlöw Maniac
5 Patryk46 Czechy.gif Czechy Doda Nie daj się


Artyści/Zespoły Edytuj

Najlepszy Artysta Rock Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczył David Bisbal.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca
1 EuroMario Serbia.jpg Serbia PIN
2 Zdenek Czarnogora.gif Czarnogóra Video & Ania Wyszkoni
3 kamil44 Grecja.gif Grecja Peggy Zina

Najlepszy Artysta Folk Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczyła Rebeka Dremelj.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca
1 studwroc Hiszpania.gif Hiszpania Matt Pokora
2 wix23 Cypr.gif Cypr Kelly Kelekidou
3 rav Francja.gif Francja Gregorian Monks & Amelia Brigthman
4 qba1993 Azerbejdzan.gif Azerbejdżan Harout Balyan & Nune Yesayan

Najlepsza Wokalistka Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczył Sergey Lazarev .
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca
1 patryk46 Czechy.gif Czechy Natalia Lesz
2 Anzej Slowenia.gif Słowenia Helena Vondrackova
3 Mathieu Belgia.gif Belgia Gisela
4 qucci Liechtenstein.png Liechtenstein Soraya Arnelas
5 rav Francja.gif Francja Amelia Brightman

Najlepszy Wokalista Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczył Sakis Rouvas.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca
1 Marix Szwajcaria.gif Szwajcaria David Charvet
2 Profi Norwegia.gif Norwegia Nate James
3 qba1993 Azerbejdzan.gif Azerbejdżan Harut Balyan
4 Nikki Holandia.gif Holandia Mat Pokora
5 Neshko Szwecja.gif Szwecja Staffan Olsson

Najlepszy Zespół Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczył Kostas Martakis.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca
1 Rafisko Wlochy.gif Włochy Blue Lagoon
2 EuroMario Serbia.jpg Serbia PIN
3 harry22 Turcja.gif Turcja Antique
4 Zdenek Czarnogora.gif Czarnogóra Video & Ania Wyszkoni
5 tomson Bialorus.gif Białoruś Tatu

Miss Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczyła Lily Allen.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca
1 Evix Estonia.gif Estonia Javine
2 Avis Andora.gif Andora Kate Ryan
3 Mathieu Belgia.gif Belgia Gisela
4 Piotus Macedonia.gif Macedonia Rebeka Dremelj
5 patryk46 Czechy.gif Czechy Natalia Lesz

Mister Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczyła Anna Vissi.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca
1 Marix Szwajcaria.gif Szwajcaria David Charvet
2 rafalinsky Armenia.gif Armenia Sakis Rouvas
3 nikki Holandia.gif Holandia Mat Pokora
4 Damian xD Lotwa.gif Łotwa Crazy Loop
5 Neshko Szwecja.gif Szwecja Staffan Olsson

Najlepszy teledysk Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczyła Lena Philipsson.
L.p. Uczestnik Państwo Wykonawca Tytuł
1 Mathieu Belgia.gif Belgia Gisela Yo Viviré en tus Buenos
2 tysia91 Rosja.gif Rosja Dj Ella DJ Take Me
3 stelmy Rumunia.gif Rumunia Tina Karol Pupsik
4 Karol9217 Bulgaria.gif Bułgaria Petia Runway
5 Alutka WielkaBrytania.gif Wielka Brytania Dido White Flag

Wydarzenie muzyczne Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczyła Omar Naber.
L.p. Uczestnik Państwo Nazwa
1 BzyK Polska.gif Polska Sopot Festival
2 Karol9217 Bulgaria.gif Bułgaria BulgarianVision7 - Time to party
3 studwroc Hiszpania.gif Hiszpania Summercase ESC
4 patryk46 Czechy.gif Czechy Czech Sound Of Music

Najlepsze preselekcje Edytuj

  • Nagrodę w tej kategorii wręczyła Constantinos Christoforou.
L.p. Uczestnik Państwo Nazwa
1 patryk46 Czechy.gif Czechy Czech sound of music
2 Rafisko Wlochy.gif Włochy Italian song for Europe
3 studwroc Hiszpania.gif Hiszpania V SpainVision
4 Anzej Slowenia.gif Słowenia Słowenia XV EuroStar


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki